KiLL_Z0NE
Morate se registrovati da bi videli sadrzaj foruma.. hvala by:TuX
KiLL_Z0NE
Morate se registrovati da bi videli sadrzaj foruma.. hvala by:TuX
KiLL_Z0NE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Uskoro novi ip !!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Generated image
Generated image

 

 Zalba - Casual style

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
peekaboo




Broj poruka : 10
Datum upisa : 03.10.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 2:01 pm

Prvi put smo bacili 3 smoke-a i slikali a onda pročitali da piše u skripti da SAMO JEDAN igrač kupi smoke! Tada smo slikali ovo što smo okačili gde je samo JEDAN smoke. Oćete da vam pošaljemo i te prve SS-ove, ili ćete da pogledate ponovo (ali lepo, ne ofrlje) i sami da se ispravite da se ne biste brukali bezveze? A evo vam moj SS, ako oćete okačiću i od ostalih. Neverovatno da ne znate razliku a vodite turnir. Stvarno sramota.

Zalba - Casual style 20916176
Nazad na vrh Ići dole
peekaboo




Broj poruka : 10
Datum upisa : 03.10.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 2:11 pm

Sad ste me naterali da stavim 16 bita da bih vam dokazala da nemate pojma. Sad mi recite jel ova slika sa 16 bita imalo liči na one koje smo prve okačili? I, da, očekujemo izvinjenje -.-

Zalba - Casual style 14122639
Nazad na vrh Ići dole
TuX
Admin
TuX


Broj poruka : 107
Datum upisa : 08.09.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 2:57 pm

ahahhahah opet isto na 2 se vidi 16 bit LOL
Nazad na vrh Ići dole
https://killzonepub.serbianforum.info
peekaboo




Broj poruka : 10
Datum upisa : 03.10.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 3:19 pm

Da li si ti pelcovan il šta? Prva slika je sa vašeg servera i to je 32 bita kao što smo i igrali ali ste vi ćoravi i glupi! Druga slika je sa 16 bita, dala sam ti je da uporediš i ta druga slika je napravljena u LANu. Veliki organizatori, ne znaju da razlikuju 16 i 32 bita. Ajde sad pošto si pametan da ti pojednostavim -

ovu sliku smo okačili prvi put:
Zalba - Casual style 35lhyed

A ovu sam ja malopre napravila na svom kanteru u LAN serveru kad sam uzela da vam dokažem da nemate pojma:
Zalba - Casual style 14122639

Sad su ti jedna pored druge. I sad mi reci da li su po tebi obe na 16 bita??? NAPOMINJEM donja jeste 16 bita, slikana u LANu, a ti mi sad odgovori za gornju.
Nazad na vrh Ići dole
TuX
Admin
TuX


Broj poruka : 107
Datum upisa : 08.09.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 1:56 am

alo kazem ti ova drug je 16 bit!!!! kad je naslikan taj SS???
Nazad na vrh Ići dole
https://killzonepub.serbianforum.info
TuX
Admin
TuX


Broj poruka : 107
Datum upisa : 08.09.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 2:01 am

bolje cutite da se ne brukate ja nzmsto sam pustio sve botove da igraju ovu ligu... trebao sam da zovem one prave klanove a ne vas koji ne razumeju sta je 16 bit pogledaj smoke na prvoj slici pa pogledaj smoke na drugoj kad je 16 bit tad mozes iz daljine da vidis kroz smoke a na 32 bit nemozes da vidis kroz smoke na toj daljini dacu vam SS da vidite i da uporedite 16 bit i 32 xD i za sledece kolo ubacicu test 32 bit kad se udje na server na ekranu ce da se pojavi 7 slika i samo jedna je drugacija... ali na 16 bit su sve iste......
Nazad na vrh Ići dole
https://killzonepub.serbianforum.info
TuX
Admin
TuX


Broj poruka : 107
Datum upisa : 08.09.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 2:14 am

evo ti SS sa 16 bit kako izgleda smoke :

Zalba - Casual style 2ib0oq8

a evo uporedite sa 32 bit smoke:

Zalba - Casual style 2d0hq82


kad naucite sta je 16 a sta 32 bit zovite Wink tako da nemojte da se brukate pred svima i da se ponasate kao napaljena deca tako bolje da cutite jer vam ja to ozb preporucujem Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://killzonepub.serbianforum.info
Gotika




Broj poruka : 5
Datum upisa : 29.09.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 3:14 am

Stvarno ne znam zasto je ekipa disf. kada je ovo 32 bit-a o.O
Nazad na vrh Ići dole
TuX
Admin
TuX


Broj poruka : 107
Datum upisa : 08.09.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 3:27 am

ta slika koja je data je 16 bit ta druga alo olducili smo da pustimo da ekipa prodje tako da se vracate da igrate posto nmg da se nadmecem sa svima imam toliko obaveza i toga da mng cak i dastignem da vidim sta se desava.... Prosli ste... i sad bih molio za tisinu jer kad god neko nesto stavi na forum ovi moji me zovu da odg -.- tako da sad tisina prosli ste i gotovo
Nazad na vrh Ići dole
https://killzonepub.serbianforum.info
TuX
Admin
TuX


Broj poruka : 107
Datum upisa : 08.09.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 3:29 am

a ta slika sto je napravljena na lan srv je 16 bit na to sam mislio samo da znas....
Nazad na vrh Ići dole
https://killzonepub.serbianforum.info
peekaboo




Broj poruka : 10
Datum upisa : 03.10.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 7:46 am

Da, jeste, nju sam naknadno napravila da bih tebi dokazala o čemu pričam. A kao što rekoh na vašem serveru su slikana 2 SSa jer ste nas zajebavali i puštali 4 knife i 3 smoke runde zbog ekipe Barcelona koja se napušavala sa sudijama. Na tom SSu je smoke REĐI jer je bačen samo jedan a ne njih 5 i vi ste nas tu diskvalifikovali iako je sve regularno, zato ti i kažem da imam i druge SSove kad je bilo više smokeova. Uostalom pitaj sudije dal se iko od nas rekonektovao pa da je mogao da promeni na 16bita. I najbolje i jeste da ubaciš test skriptu, pa da se mi pošteni igrači ne zamajavamo više sa vama. Poz.
Nazad na vrh Ići dole
TuX
Admin
TuX


Broj poruka : 107
Datum upisa : 08.09.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 12:49 pm

ok zaboravite sve svi ste prosli nema veze u drugom kolu grupa bice 32 bit test!!
Nazad na vrh Ići dole
https://killzonepub.serbianforum.info
ZOOM




Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.10.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 1:05 pm

Ovo je 16 bita ja ne znam o cemu pricate ?
Nazad na vrh Ići dole
peekaboo




Broj poruka : 10
Datum upisa : 03.10.2010

Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitimePon Okt 04, 2010 1:13 pm

Ti sinak prvo lepo sve pročitaj pa onda komentariši. Pošto očigledno ne znaš o čemu se radi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zalba - Casual style Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba - Casual style   Zalba - Casual style Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zalba - Casual style
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» CasuaL styLe
» CasuaL styLe vs Barcelona (16:0)
» Zalba na admina KZ | CoDa
» ZALBA NA ADMINA -erdO-
» nMs vs Casual

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KiLL_Z0NE :: turniri koje organizujemo :: KZ tournament #1 :: SS and Demo's-
Skoči na: